Pas largimit nga emisioni, Andi dhe Jasmina fillojnë bashkëjetesen

Pak dite me pare Andi dhe Jasmina vendosen te largoheshin nga emisioni dhe te vazhdonin njohjen e tyre jashte.

Produksioni i ka bere kerkese qe te kthehen serish pas 1 muaji per te treguar ecurine e historise te dashurise. Por mesa duket Andi dhe Jasmina kane filluar bashkejetesen.

Diten e djeshme vellai i Andit ka ardhur nga Usa surprize dhe ne videon e xhiruar ne sfond degjohet e qeshura e Jasmines. Mesa duket cifti ka konsoliduar marredhenien e tyre jashte, gjithesesi mbetet per tu pare


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu