Pas puthjes në buzë, Krist Aliaj mban fjalën, shkon të takojë striptisten bjonde

Festa e beqaisë e Luiz Ejllit në BBV, duket se u shijua më shumë nga Krist Aliaj se nga dhëndri. Një nga balerinat që ishte e pranishme i dha një puthje në buzë, e pas kësaj lanë edhe takim jashtë.

Pasi mbaroi festa, Luizi i premtoi atij se do ta dërgonte ai te club-i ku ndodhen balerinat që ishin te festa e beqarisë.

Por Kristi nuk e ka pritur Luizin dhe ka shkuar vetëm. Jori Delli ka ndarë me fansat e saj një video ku ai shfaqet duke hipur te makina e “Maria Bonita Strip Club”.

“Ku po ikën o Krist? U fut brenda e pabesueshme”, dëgjohet të thotë modelja teksa Kristi shkon te makina.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu