Pas ribashkimit me Bora Zemanin, Donald Veshaj shkon në ‘Për’puthen’

Nuk e lexuat gabim, Donaldi ka shkuar në studion e “Për’puthen”, sigurisht kur nuk ishte Bora. Kjo e fundit që në fillim të “Më lër të flas” ka qenë pjesë e tij pa qenë aty fizikisht, kështu që një veprim i tillë i aktorit edhe pritej.

Në promon e puntatës së re të emisionit, i cili do të transmetohet të premten por është regjistruar ditë më parë, Donaldi shihet në studion e Programit të dashurisë duke realizuar një skeç.

Donaldi ka improvizuar “Përputhen”, emisionin e dashurisë të moderuar nga Bora Zemani dhe shihet duke e imituar këtë të fundit.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu