Pasi u eleminua nga Big Brother, Azemi shihet me Vesen në klub nate në Prishtinë

Azem Gagica dhe Vesa Vllasaliu ishin bashkë mbrëmë në një klub nate në Prishtinë.

Pas daljes nga Big Brother, dy ish-banorët janë parë në shoqërimin e njëri tjetrit në “Gate Club”.

Mbetet të shihet ditëve në vijim nëse në jetën reale do të lind një romancë mes ish-banorëve.

Ndjekesit e pelqejne mjaft dyshen duke dhene komente te mira per ta.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu