Përgjigjet Taravari: Oreks për pushtet ka pasur Ali Ahmeti

Lideri i BDI-së Ali Ahmetit pyeti koalicionin VLEN se mos oreksi për pushtet i shtyu që të gabojnë, e për këtë, u përgjigj Arben Taravari, përcjell TV21.

Taravari tha se oreks për pushtet ka pasur vet Ali Ahmeti pasi ka qëndruar për 22 vite në pushtet, ndërkohë që uroi që të jenë opozitë konstruktive dhe siç tha, do të maten në zgjedhjet lokale të vitit 2025.

VIDEO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu