Përshkallëzohet protesta para Kuvendit, shembet gardhi mbrojtës, objektet hidhen në drejtim të policisë

Demonstruesit sonte me maska ​​në fytyrë kanë shembur gardhin mbrojtës para Kuvendit. Ata kanë hedhur fishekzjarre dhe sende ndaj policisë.

Gjendja është e tensionuar siç mund të shihet edhe në pamjet e mëposhtme të siguruara nga TV21.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu