Plas grushti mes shqiptarëve brenda aeroportit italian, publikohen pamjet e tmerrshme (VIDEO)

Një sherr ka ndodhur mes dy grupeve shqiptare në aeroportin ndërkombëtar të Umbrias, në Perugia të Italisë. Janë publikuar pamjet, ku shihet se personat e përfshirë në sherr janë rrahur mes tyre me grushte.

Ndërkohë policia e cila ka rrethuar ambientin duke e pasur të vështirë të ndajë persona që ishin përfshirë në sherr.

Po ashtu një prej personave shihet i shtrirë dhe në gjendje të rëndë.

Kujtojmë se sherri ka degraduar në grushte e shkelma mes shqiptarëve, të cilët po prisnin për të fluturuar drejt Tiranës.

Dëshmitarët nga vendngjarja kanë thënë se sherri ka nisur mes dy personave, ku njëri ka goditur bashkëkombasin e tij, i cili është shembur në tokë, por që ai ka vazhduar ta godasë me grushte.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu