‘Plas’ keq mes Oltës dhe Kristit: Sa i shëmtuar je bërë

Një debat ka ndodhur mbrëmjen e djeshme brenda shtëpisë së Big Brother Vip mes Oltës dhe Kristit. Madje ata kanë debatuar deri duke përdorur fjalë fyese ndaj njëri-tjetrit.

Olta: Sa i shëmtuar je bërë.

Kristi: Unë i shëmtuar? Ti je bërë mega e shëmtuar, jo unë.

Olta: Ule pak zërin, pse bërtet.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu