Plas sherri Live mes Nanos dhe Salianjit: O l*pë kandari (VIDEO)

Gazetari Mustafa Nano mbrëmjen e djeshme është përplasur me deputetin e PD-së, Ervin Salianji, live në emisionin “Opinion”.

Nano e ka ofenduar deputetin Salianji, duke e quajtur si “dhi e zgjebosur”, “zar i vogël” dhe që ishte penduar që i kishte dhënë dorën në dy raste, pasi nuk e kishte merituar.

Por Salianji ka thënë se këto ishin provokime me qëllim për të hequr vëmëndjen nga skandali i audio-përgjimit të vellait të Ministrit të Brendshëm.

Më tej deputeti i ka thënë: Zhvishu lakuriq, por nuk e tërheq dot vëmendjen.

Video:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here