Plas sherri në Kuvendin e Bosnje dhe Hercegovinës, deputetët përplasen fizikisht (VIDEO)

Një incident ka ndodhur në sallën e Kuvendit të Bosnje dhe Hercegovinës, ku dy deputetë janë përfshirë në një konflikt fizik me njëri-tjetrin.

Deputetët Haris Zahiragic nga partia SDA dhe Elvis Vreta, i partisë NiP janë ofenduar dhe më pas u përplasën fizikisht.

Zahiragic, iu afrua kryetarit të Kuvendit Elvedin Okeric dhe i dërgoi disa kërcënime.

Më pas, Vreta iu afrua në përpjekje për ta qetësuar, por Zahiragic me shumë agresivitet e largoi.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu