“Po del nga binarët”, Eni Vasili shpërthen keq ndaj të ftuarit në studio: Mos provoko, s’më mëson dot mua

Një debat i ashpër ka shpërthyer mes moderastores Eni Vasili dhe Plarent Ndrecës teksa ky i fundit ishte duke folur për përgjimet e dosjes së mafies italiane.

Teksa Ndreca mori fjalën, në një moment ai u kundërshtua nga drejtuesja e emisionit Eni Vasili.

Kjo gjë e irritoi Ndrecën duke thënë se ajo nuk ka të drejtë të gjykojë argumentet e tij sepse është publiku që e bën këtë punë.

Pjesë nga debati në Open:

“Jo jo Eni, këtë s’ta lejoj nuk mund të më gjykosh mendimet e mia dhe të thuash a janë të mira apo jo, kështu del nga binarët,” tha Ndreca.

“Ky është emisioni im dhe e drejtoj si dua unë,” tha Vasili.

“Po jo pra, duhet t’ia lësh publikut të gjykojë, nuk është e drejta jote,” tha Ndreca.

“Po pse ti do të më mësosh mua si drejtohet emisioni, mos më provoko, se e di për çfarë je këtu,” iu kthye drejtuesja e emisionit.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu