“Po mos u tallni me Zotin, se të len zemra diku”, Kalaja reagon ndaj vdekjes së gazetarit

Imami nga Shqipëria, Ahmed Kalaja, ka reaguar për vdekjen në moshë të re të gazetarit kosovar Arton Turkaj.

Ashtu si shumë persona të tjerë që kanë reaguar pas vdekjes së gazetarit, Kalaja e ka shpërndarë një status të gazetarit dhe në mbishkrim Imami ka shkruar “Po mos u tallni me Zotin; se të len zemra diku”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu