A po pajtohen Blero dhe Afrona?

U ndanë, fshinë çdo gjurmë të njëri-tjetrit, degjeneruan në ofendim në sytë e shumëkujt në ‘Zone Club’, për disa ditë rresht vazhduan me kunja në postime, por e papritura sapo ndodhi mes Bleros dhe Afronës.
Por, duket se dyshja, po pajtohen, transmeton Prive.al.

Kjo të paktën lihet të kuptohet nga veprimi i fundit, ku këngëtari, i pari ka filluar ta ndjekë sërish në Instagram bukuroshen, për t’u pasuar një minutë më vonë me veprimin e njëjtë edhe nga Afrona.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu