Pocesta: Dibra dhe Gostivari tashmë vulosën fitoren

Kandidati i ASH-së për Komunën e Dibrës, Bekim Pocesta ka realizuar një takim miqësor dhe familjar me Arben Taravarin.

Pas këtij takimi Pocesta ka publikuat një foto dhe mesazhin: “Dibra dhe Gostivari tashmë vulosën fitoren! T’fala nga ne!!”, ka shkruar Pocesta.

Aleanca për Shqiptarët shpreson fitore në disa komuna kryesore në raundin e dytë të zgjedhjeve.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu