Premiera në Prishtinë! A ishte Ledri Vula krah Sarës?

As në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”, ku Sara luan rol, në Prishtinë, partneri i saj Ledri Vula, nuk e shoqëronte.

Çifi nuk janë parë as te Premiera në Tiranë dhe duke iu referuar dhe disa intervistave të Sarës në media, kanë nisur aludimet se ka një krizë mes tyre.

Ledri është “zhdukur” nga rrjete sociale, duke mos postuar dhe duke fshirë shumicën e fotove, ndërsa Sara ka mohuar se mes tyre ka ndonjë problem.

Sara dhe Ledri kanë disa vite bashkë dhe janë prindër të njè vajze, Poem Blue.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu