“Princesha e Akullt e Krimesë”, femra që mund të zëvendësojë Putinin (FOTO)

Natalia Poklonskaya kryeprokuroja e Krimesë gjithashtu një politikane në rritje në Rusi pro partisë së Putinit. Nnjë 36 vjeçarje ambicioze e cila ka bërë të ditur se do të konkurojë për të marrë vend në Dhomën e Ulët të parlamentit rus transmeton Infoshqip.com.

Natalia shihet si një nga politikanet më premtuese të rusisë dhe gjithashtu është përmendur për një kandidim presidencial të mundshëm të saj në zgjedhjet e vitit 2018.

Më herët ajo ishte kërcënuar se do dënohej nga Klevi ndërsa nacionalistët ukrainas dyshohet se kishin komplotuar vrasjen e saj./Infoshqip.com

natalia

nat

pr


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu