Prokurorja Fatime Fetai shkon në punë me çantë 2,550 euro (FOTO)

Prokurorja Speciale Publike Fatime Fetai padyshim që shijon një luks të madh. Sipas mediave të vendit Fetai një herë u shfaq me një bundë luksoze që kishte vlerën prej 830 eurosh ku mori jehonë të madhe në opinion, por e arriti të tekalojë lajmin për jetën e shtrjntë që bën duke mohuar gjithçka që kishin shkruar mediat e vendit.

Tani sërish shfaqet Fatmija me një çantë Guçi që kushton hiq më pak se 2249 funta angleze ose rreth 2550 euro sipas çmimit origjinal në salonet e Guçit.

Ndryshe gjithë opinioni tani i ka sytë ka PSP-ja ku kryetarja Katica Janeva keqpërdori pozicionin e saj, ku sot gjendet në paraburgim për rastin “Reket” bashkë me Boki 13 dhe biznesmenin Kiçec./koha


1 Koment

 1. Ne Burg bashk me katicen edhe Fetahin Prokurore
  PRej nga qanten 2500Euro
  Me pyet sigurisht pergjigjet i kam mledh paret dal nga dal ose thot dikush nga familja
  Krejt rrena jan edhe Fetahi duhet ne burg dhe prej ne Burg me mar ne pyetje qe mes te ket kontakt me asnje njeri
  Ju garantoj qe edhe Fetahi esht e perzim
  Po shteti e ka gabim qe i len ne liri sicilin te dyshuar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu