Protesta edhe para Parlamentit: Hidhen vezët ndaj legjislativit

Disa nga të pranishmit në protestën para Qeverisë janë ndarë dhe kanë vazhduar protestën para Kuvendit, përcjell FLAKA.

Protestues të shumtë kanë goditur me gjësende të ndryshme legjislativin, këtë mund ta shihni edhe në videon e mëposhtme.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu