Pse Megi Pojani i’u premtoi prindërve që nuk do të martohet kurrë?

Megi Poljani në një intervistë ditët e fundit, tregoi më shumë për jetën e saj.

Sfidat fëmijërore, ndalesat e prindërve dhe kujdesi i tyre në adoleshencë ishin temat që Megi i ndau për ndjekësit e saj.

Ajo tha se prindërve iu premtoi se nuk do të martohet kurrë dhe do të jetë gjithmonë me ta.

Kujtojmë që Megi ka dhe dy motra tjera, dhe kanë një raport shumë të mirë me njëra-tjetrën./Kosovarja/

VIDEO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu