‘Pse sna ke thënë që je shtatzënë’? Bieta Sulo tregon si e pritën të afërmit lajmin

Moderatorja më e dashur e emisionit të pasdites ‘Ftesë në 5’ Bieta Sulo është përfolur së fundmi për një shtatzëni dhe zërat i ka sqaruar një herë e mirë në puntatën e fundit të emisionit të saj.

E ftuara Inida Kreuz e njohur si Zhaku e cila është në pritje të ëmbël, i tha moderatores se ka marrë një nur shtatzënie, duke e ngacmuar të rrëfejë diçka më shumë.

“Faleminderit, por nuk jam se kam parë së fundmi që më kanë bërë shtatzënë dhe me vajzë. Më marrin edhe të afërmit në telefon dhe më thonë “pse s’më thua”, tha Bieta duke sqaruar gjithçka.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu