Rama ‘e befason’ Kurtin në Berlin, ia mbyll sytë: Gjeje kush jam? (VIDEO)

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka befasuar kryeministrin e Kosovës Albin Kurti, duke ia mbyllur sytë e pastaj duke e përqafuar në Berlin.

Në videon e publikuar nga vet Rama në Tik Tok, shihet sesi Rama i afrohet Kurtit ia mbyllë sytë dhe kërkon ta gjejë se kush është.

“Gjeje kush jam”? – ka shkruar Rama në rrjetin social.

Kurti ka udhëtuar për në Berlin të Gjermanisë, për të marrë pjesë në Kongresin e Partisë së Socialistëve Evropianë, PES Congress 2022.

Sipas njoftimi të Zyrës së Kryeministrit, ky kongres është organizuar me mbështetjen e SPD-së gjermane dhe do të mirëpresë krerë të shteteve dhe qeverive, komisionerë evropianë, udhëheqës të partive dhe përfaqësues të tjerë.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu