Rama flet për padinë ndaj Ramush Haradinajt (FOTO)

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, ka reaguar për herë të parë pas padisë që një ditë më parë në Gjykatën e Themelore të Prishtinës ngriti ndaj homologut kosovar, Ramush Haradinaj.

Teksa i përgjigjet një komentuesi se pse nuk ishte në Kosovë për të përkujtuar ma, sakën e Reçakut, Kryeministri Rama shpreh keqardhje për ata që e mall, kojnë duke pasur parasysh një tradhti imagjinare.

Tutje Rama thotë se do vazhdojë të bëjë gjithçka për Kosovën dhe nuk do të tërhiqet përballë shpifësve.

Foto:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu