Rama publikon video nga pritja e sekretarit Blinken

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka nisur mëngjesin e sotëm me pamje të para dhe prapaskenave të ardhjes së Sekretarit Amerikan të Shtetit, Antony Blinken.

“Dhe me disa momente në para e prapaskenë me Sekretarin e Shtetit, ju uroj një ditë të mbarë”, ka shkruar kreu i qeverisë shqiptare.

Kjo ishte vizita e parë e Sekretarit Blinken në Shqipëri.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu