Ramush Haradinaj zyrtarisht dorëzon në Kuvend letrën e dorëheqjes

Sot, kryeministri në dorëheqje i Qeverisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dorëzuar zyrtarisht në Kuvend, letrën e dorëheqjes së tij.

Letra e dorëheqjes u është proceduar menjëherë anëtarëve të Kryesisë së Kuvendit dhe kryetarëve të grupeve parlamentare, njofton Klan Kosova.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu