Rikthehet bora në pranverë, Zbardhen qytetet e Maqedonisë

Ditën e sotme qytetet malore të Republikës së Maqedonisë u zbardhën nga reshjet e borës.  Me hyrjen e pranverës temperaturat e larta bënë që njerzit të shkojnë në vende bregdetare për të bërë plazh.

Por ditën e sotme bora zbardh qytetin e Mvrovës dhe të Dibrës.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu