Rikthimi i madh! Zbulohet kundërshtari i Mc Gregor

McGregor nuk ka luftuar në oktagon që kur u mposht nga Khabib Nurmagomedov, gjatë tetorit të vitit të kaluar, por ai është gati për rikthimin, ku pritet të përballet me Justin Gaethje.

Në rikthimin e tij të madh, duket se irlandezi do të ketë përballë tij Justin Gaethje, bën të ditur ‘Mirror’.

Gaethje në duelin e tij të fundit arriti të mposhte Donald Cerrone dhe është shprehur mëse i gatshëm për një duel me luftëtarin irlandez.

McGregor është i vendosur të marr një revansh me Nurmagomedov, por duhet plotësuar normën për tu futur në garë për titullin.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu