Rinia e ASH-së takon qytetarët e Tetovës sy në sy, prezentohet programi

Kandidatët për anëtarë të këshillit në komunën e Tetovës nga Aleanca për Shqiptarët sot kanë marshuar në qytet duke takuar qytetarët e Tetovës symë sy për të ju prezantuar vizionin rinorë dhe për të kërkuar mbështetje për ti “Jepi zë rinisë”, shkruan Top24.

“Rinia jonë ka program dhe vizion të qartë për Tetovën. Jepi zë rinisë! #shtatë #Tetovë”, shkruan nga ASH.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu