Robin Krasniqi shkon në Mekë dhe Medinë

Boksieri i njohur Robin Krasniqi, njihet për jetën e tij super luksoze. Udhëtimet nga ana e tij janë të shpeshta si me familje poashtu edhe me miq.

Por, natën e mbrëmshme bëri të ditur se do të marr rrugën më të mirë. Ai zbuloi se do të shkoi në Mekë e Medinë.

Gjithashtu, boksieri orë më parë ka ndarë një tjetër fotografi ku shihet se ka arritur në Mekë duke postuar një ‘selfie’ brenda xhamisë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu