Ronaldo nuk përmbahet: Nga 100 lajme për mua, 5 janë të vërteta

Shumë zhurmë rreth Cristiano Ronaldos, në lidhje me të ardhmen e tij te Manchester United. Lajme nga më të ndryshmet kanë qarkullua dhe portugezi ka bërë një paralajmërim.

Përmes rrjeteve sociale thekson se shumica e lajmeve rreth tij kanë qenë “fake” dhe se shpejti pritet të sqarojë gjithccka përmes një interviste.

“Ata do ta dinë të vërtetën pas dy javësh, kur të jap një intervistë. Mediat gënjejnë. Unë kam një koleksion në shtëpi dhe nga 100 lajme vetëm 5 janë të vërteta.

Imagjinoni si është situata. Ndiqeni këtë këshillë”, shkruan Ronaldo, i cili është nën kontratë me Manchester United dhe shumëkush ka pritur që këtë verë të ndryshonte skuadër.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu