Roza tregon situatën me Romeon jashtë BBV: Më solli 5 burra në tavolinë

Dita e sotme ka nisur e qetë në shtëpinë e “Big Brother Vip” ndërsa banorët kanë biseduar në oborrin e shtëpisë. Moderatorja Roza Lati ka ndarë me Julin një situatë që i ka ndodhur në një takim me Romeon, të cilin e akuzon se i solli në tavolinë edhe 5 meshkuj të tjerë të cilët nuk i njihte.

“Shkoj me ble cigare dhe më uli 5 burra në tavolinë. Dhe ai më bën pyetjen ‘a ke ngecur ti me burra në tavolinë?’, edhe thotë pastaj më mirë po ndërroj pyetjen. Ti kap ku të duash, edhe bjeri Rozën, por jo ti që i ke ulur 5 burra në tavolinë,” tha Roza.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu