Rrëfimi ekskluziv për Beg Rizajn nga vëllai i tij, tradhëtia e bisedat e fundit me të (VIDEO)

Ramiz Rizaj vëllai i Beg Rizaj, luftëtarit të tre luftërave çlirimtare që u vra në betejën e armatosur në Lagjen e Trimave në Kumanovë në një intervistë në emisionin N’Demos ka folur për vëllain Beg Rizajn, kujtimet me të dhe krenarinë e kësaj familje, përcjell INA.

Ramiz Rizaj ka folur edhe për tradhëtinë siç e përshkruan në majin e kobshëm në Lagjen e Trimave në Kumanovë, por edhe për bisedat e fundit që ka pasur. /INA/

VIDEO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu