Rruga e ‘mallkuar’ këtu makinat kanë të njejtin fat të keq (VIDEO)

Këto janë disa nga klipet që tregojnë sesi automjetet përplasen në të njëjtën zonë në Irlandë, brenda një muaji.

Videot janë bërë publike në rrjetet sociale nga Colin McGrath, i cili i bëri thirrje Departamentit të Infrastrukturës që të zbatojë masa shtesë sigurie në rrugën Bonecastle në Downpatrick.

Departamenti i Infrastrukturës i kishte parë videot që kishin qarkulluar në internet dhe sipas mediave të huaja, ata do përpiqen të identifikojnë arsyet e aksidenteve e do të shtojnë masat e sigurisë në atë zonë.

Video:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tv Klan Video (@tvklanvideo)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu