Rufi Osmani: Ziadin Sela dhe Bilall Kasami mendjemëdhenj, do të mbeten me një deputet

Ish-kryetari i RDK, Rufi Osmani ka shfaqur një qëndrim të tij, ku kërkon që sa më shpejt të unifikohet opozita në mënyrë që të trmufojë ndaj BDI-së, transmetojnë lajmin disa portale.

Ai thotë se Sela e Memedi duket se janë bërë mendjemëdhenj dhe kanë filluar të lëshojnë pe në unifikim dhe janë afër që të marrin vetëm 1 deputet edhe atë vetëm falë angazhimit tim. Poashtu, Osmani ka thënë se ai nuk do rikthehet skenës politike, por në qoftë se ndodh një gjë e tillë ai e ka të sigurt fitoren e së paku 20 deputetëve. /ina


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu