Sabiani arrestohet në Itali për kokainë? Keisi shpërthen në lot: Ua turp i Zotit

Keisi Medini ka përjetuar disa minuta ankthi gjatë episodit të djeshëm të “Kepit të Vipa-ve”. Asaj vendosën t’i bëjnë një kamer të fshehtë që lidhej sigurisht me Sabianin.

Ronaldo dhe Jori ishin ata që i dhanë lajmin “ e keq” Keisit, se Sabiani ishte arrestuar me kokainë në Itali.

Megjithatë nuk zgjati shumë dhe e zbuluan se kjo ishte e gjitha një kamer e fshehtë, me Keisin e cila po qante.

Video:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kepi i Vipave (@perputhen_tch)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu