Sapo nisi të flasë Ivanovi u aktivizua alarmi, evakuohet e gjithë salla në Australi (VIDEO)

Ish Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Gjorge Ivanov gjatë vizitës së tij në Australi i ka ndodhur diçka e papritur, gjatë fjalimit është aktivizuar alarmi për zjarr, shkruan TS.

Ivanovi gjatë qëndrimit të tij në Australi ka vizituar mërgimtarët maqedonas, por fjalimi i ish-presidentit shkaktoi panik dhe evakuoi të gjithë ata që morën pjesë në ngjarje që po zhvillohej në Melburn.

Pas alarmit është evakuuar e gjithë salla dhe në vendngjarje kanë arritur edhe ekipet e shpëtimit dhe zjarrfiksat./TS

Video:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu