Sërish shi dhe bubullima në Shkup

Filloi të bie shi në Shkup. Për momentin bëhet fjalë për reshje të dobëta të shiut, por me vetëtima dhe erë.

Drejtoria për hidrometeorologji gjatë ditës njoftoi se priten të reshura të reja gjatë mbrëmjes, por me intensitet më të dobët se ato të mbrëmjes së djeshme. /almakos


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu