Shaqiri godet përsëri, i tregon shqiponjën trajnerit Klopp (VIDEO)

Xherdan Shaqiri mungoi në ndeshjen që Liverpool luajti ndaj Crvena Zvezdës dhe ky vendim i trajnerit Klopp bëri shumë bujë. Video e publikuaar nga “422oons” ka sjellë situatën pas ndeshjes që Liverpool e luajti në Beograd.

Xherdan Shaqiri shfaqet duke bërë shqiponjën përballë Klopp ndërsa në tapet është flamuri i Kosovës.
/albeu

Video:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here