Shpërthim i fuqishëm në bregdetin e Berdyansk të Ukrainës, ndërsa qytetarët shijonin plazhin (VIDEO)

Një shpërthim i fortë ka ndodhur në bregun e Berdyansk të Ukrainës. Siç shihet në videon e mëposhtme, qytetarët ishin duke shijuar motin e ngrohtë dhe plazhin, kur pranë tyre dëgjohet një shpërthim i fuqishëm pranë një porti.

Mediat e huaja shkruajnë se shpërthimi ndodhi si rezultat i pastrimit të minave nga ushtria. Qytetarët shihen të frikësuar dhe të alarmuar nga shpërthimi.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu