Si dy “pika uji”! Zbulohet sozia e Jasir Asanit, ngjashmëri e frikshme me aktorin shqiptar

Çdo njëri prej nesh ka 7 të ngjashëm në botë. Dhe mesa duket kjo teori mund të jetë shumë e vërtetë, pasi sëfundmi është gjetur dhe sozia e yllit kuqezi, Jasir Asani, i cili ngriti në peshë zemrat e tifozerisë shqiptare pasi atij supergoli në “Air Albania” përballë Polonisë.

Siç shihet edhe në foto Asani ka një ngjashmëri të jashtëzakonshme me aktorin e madh shqiptar Astrit Cerma, i cili ka luajtur mjaft role në kinemanë shqiptare.

Edhe pse njëri ëhstë nga Elbasani dhe tjetri nga Kosova, ngjashëria e tyre është shumë e madhe. Foto e Cermës është marrë nga filmi “Brazdat”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu