Si po pushtohet sot Shqipëria nga grekët, serbët dhe turqit? Vendimet tronditëse (VIDEO)

Cili është aksioni i fshehtë përmes të cilit Grekët, Serbët dhe Turqit po pushtojnë Shqipërinë? Këtë herë gazetari i njohur investigues Marin Mema e ka pasur në fokus këtë temë ku ka zbuluar shumë gjëra të paditura deri më tani.

Si u morën vendimet antishqiptare në heshtje ? Çfarë fshihet pas tyre ? Ndiqni videon e plotë të dokumentarit të gazetarit Marin Mema.

VIDEO:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu