Si t’i bëni thonjtë për dasmë, disa sugjerime për manikyrët më të bukur

Veshje, frizurë, make-up: Kjo është renditja e prioritetit të listës për të bërë përpara një eventi të madh. Por çfarë ndodh me thonjtë e dasmës? Nëse je një anëtar kyç i #TeamBride ose #TeamGroom, ose nëse je çupë nderi, motra e nuses ose dhëndërit, ose shoqja më e mirë e çiftit, atëherë duhet t’i kushtosh vëmendje edhe detajeve më të vogla të jetës suaj. pamja – po, edhe manikyri juaj.

Thonjtë për dasmë | Ide për çupë nderi dhe të ftuar

Për këtë rast të veçantë, preferoni nuancat neutrale, si e bardha dhe bezha, ose eksperimentoni me thonjtë metalikë dhe kromi , si ato që Hailey Bieber i ka dashur së fundmi.

Nëse ju pëlqen arti i thonjve, festoni dashurinë e miqve tuaj me një manikyr me zemra ose lule. Nëse stili juaj është më klasik, atëherë ju duhet t’i drejtoheni vetëm manikyrës franceze të përjetshme . Preferoni versionin e saj baby, i cili duket më modern dhe nuk heziton të eksperimentojë me ngjyrat metalike apo edhe nuancat pastel.

Këtu janë disa nga idetë tona të preferuara për thonjtë e dasmës:

Manikyr francez për fëmijë

Zemrat e Vogla

Dashuri pastel

Simple Heart Mani

Vajza e pastër estetike

Pluhuri i zanave

Diçka blu

Nude Qumështore

Gjysma e Hënës


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu