Situata vijon të mbetet kaotike para Kuvendit, policia tenton të shpërndajë protestuesit

Vijon të mbetet e rëndë situata para Kuvendit mes protestuesve dhe policisë. Kjo e fundit ka tentuar të shpërndajë turmën që i afrohet gjithmonë edhe më shumë Kuvendit, por protestuesit janë përgjigjur me hedhje sendesh të forta kundrejt policisë dhe mjete piroteknike. Rreth 100 persona vijojnë të mbeten para dyerve të Kuvendit.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu