Skandaloze: Mexhiti keqpërdorë zyrat e komunës së Çairit për aktivitete partiake

Përfaqësuesi i grupit të zjarrit Izet Mexhiti sonte përmes një postimi në profilin e tij në FB i është drejtuar mbështetësve të BDI-së në Çair me një viedo mesazh, e që kjo të jetë më skandaloze video mesazhi i Mexhitit është regjistruar në zyrat e komunës së Çairit, shrkuan Top24

Siç shihet në video Mexhitin e ka kapur panika pasi shumica kanë nisur të refuzojnë thirrjet e tij sepse nuk është me Ali Ahmetin dhe se kjo për anëtarët e BDI-së është e pa pranuaeshme.

Tubimi i grupit të zjarrit në sallën “Shaban Tërstena” mbahet me 28, Shkrut.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu