Sot apo nesër, Sela pritet të vendos se kur do ta thërrasë Kuvendin Qendror

Nga burime brenda Aleancës për Shqiptarët, TV21 mëson se gjatë 24 orëve të ardhshme, sot ose me së voni nesër, kryetari i Kuvendit Qendror të ASH-së, Ziadin Sela do të sjellë vendim se kur do të thirret Kuvendi Qendror i partisë.

Ky vendim nënkupton datën, vendin dhe rendin e ditës me të cilin do të punojë Kuvendi Qendror.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu