Stuhia e madhe dëmton çatinë e një ndërtese në Shkup (VIDEO)

Në stuhinë që goditi sot Shkupin, era ka dëmtua një pjesë të kulmit të një objekti.

Frynte një erë e fortë me shi dhe kishte edhe pemë të thyera. Në rrjetet sociale janë publikuar edhe fotografi të pemëve të rëna që bllokojnë Shkupin.

VIDEO:

FOTO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu