Suarez nuk e mendon largimin, pavarësisht interesimit nga klubi i madh amerikan

Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez nuk ka interes për tu larguar nga “Camp Nou”, pavarësisht interesimit nga skuadra amerikane Inter Miami.

Interesimi i skuadrës së David Bekcham-it është duke vazhduar duke marrë parasysh që uruguaiani do agjent i lirë në verën e vitit 2021, transmeton portali arbresh.info.

Ish ylli i Liverpool-it është identifikuar si një ndër tre emrat në projektin e madh të Inter Miami-t.

Sidoqoftë, sipas Sport, Suarez nuk do dëgjojë ndonjë ofertë dhe synimi i tij është të mbetet me klubin katalunas.

Sulmuesi ka shënuar 196 gola në 281 paraqitje që nga viti 2014.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu