Ballina Etiketimet 2001

Etiketim: 2001

Philips: Maqedonia është në krizë që nga dhuna etnike, e cila...

Mbas zgjedhjeve të fundit në Maqedoni , dhe situatës të krijuar post zgjedhore atje, Profesor David L. Phillips i cili aktualisht është Drejtor i...

Mesazhi i mërgimtarit nga Zvicra: Ata që dridhën Maqedoninë më 2001...

Mërgimtari nga Zvicra, Bajram Zendeli ka komentuar tubimin e mbrëmshëm të BDI-së, duke dhënë këtë mesazh: Ja se çfarë shkruan: Ato qe e “dridhin” dhe “djegin”...

Lajmet e fundit