Mesazhi i mërgimtarit nga Zvicra: Ata që dridhën Maqedoninë më 2001 dhe ata që sot po e djegin buxhetin

Mërgimtari nga Zvicra, Bajram Zendeli ka komentuar tubimin e mbrëmshëm të BDI-së, duke dhënë këtë mesazh:

Ja se çfarë shkruan:

Ato qe e “dridhin” dhe “djegin” Maqedonin dhe Ballkanin jane gjaku i deshmoreve dhe shoket e tyre te pafajshem neper burgjet e sllavomaqedonve…

kurse kto tjert te salla e Boris Trajkovskit jan ato DUIstat, hajnat qe e dridhin dhe e djegin vetem buxhetin e Maqedonise.”


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu