Ballina Etiketimet Mergimtari

Etiketim: mergimtari

Mesazhi i mërgimtarit nga Zvicra: Ata që dridhën Maqedoninë më 2001...

Mërgimtari nga Zvicra, Bajram Zendeli ka komentuar tubimin e mbrëmshëm të BDI-së, duke dhënë këtë mesazh: Ja se çfarë shkruan: Ato qe e “dridhin” dhe “djegin”...

Lajmet e fundit