Ballina Etiketimet Zvicra

Etiketim: zvicra

Fiton Zvicra me golat e Shaqirit e Xhakës (VIDEO)

Përfaqësuesja e Zvicrës ka vazhduar serinë pozitive, duke arritur fitoren e shtatë radhazi në të gjitha garat, shkruan albinfo.ch. Zvicra mundi si mysafire Ishujt Faroe...

Mesazhi i mërgimtarit nga Zvicra: Ata që dridhën Maqedoninë më 2001...

Mërgimtari nga Zvicra, Bajram Zendeli ka komentuar tubimin e mbrëmshëm të BDI-së, duke dhënë këtë mesazh: Ja se çfarë shkruan: Ato qe e “dridhin” dhe “djegin”...